Velika pobjeda Bratstva u Konjicu

Prva liga FBiH, 24. kolo

Fudbaleri Braststva savladali su u Konjicu ekipu Igmana s 3:1 u susretu 24. kola Prve lige Bosne i Hercegovine.

Prvo poluvrijeme donosi po nekoliko pokušaja na obje strane, te po jedan gol u mreži oba tima.

Gosti iz Gračanice su prvi stigli do vodstva. Igrala se 31. minuta kada mrežu domaćeg golmana Vasilja pogađa Rijad Pljevljak za prednost od 1:0.

Ipak, na odmor se otišlo neriješenim rezultatom. Amel Bajrić je u finišu prvog poluvremena pogodio za poravnanje rezultata na 1:1.

Nastavak donosi mirnu igru na obje strane. Prilika je bilo jako malo, te kao da su oba tima bila zadovoljna jednim bodom.

Međutim, u finišu meča gosti stižu do velika tri boda. Aleksandar Pantić je pogodio za  vodstvo Bratstva od 2:1, da bi Prodanović u nadokandi postavio konačnih 3:1.