Veliki kiks Bešiktaša u borbi za titulu

Neočekivan poraz od Kasimpase

Ekipa Bešiktaša je danas kao gost bila veliki favorit u duelu protiv Kasimpase, ali je utakmica neočekivano završila pobjedom domaćina rezultatom 2:1.

Igrao se 28. minut kada je Sosa pogodio za vodstvo crno-bijelih, da bi već u sljedećem napadu Del Valle pogodio za 1:1 i vratio stvari na početak.

Pobjedu Kasimpasi donio je u 49. minuti Scarione, koji je golom nanio Bešiktašu tek četvrti poraz u sezoni.

Uprkos porazu, Bešiktaš se i dalje nalazi na prvom mjestu na tabeli sa tri boda više od Fenerbahčea, koji ima i utakmicu manje.