Villa uz dosta muke slomljena na White Hart Laneu

Tottenham ide dalje

Fudbaleri Tottenhama plasirali su se u 4. kolo FA Kupa. Spursi su večeras u susretu trećeg kola pobijedili na White Hart Laneu Aston Villu rezultatom 2:0.

Dugo se Tottenham mučio u ovom duelu, a otpor Ville su uspjeli da slome tek u posljednjih dvadeset minuta susreta.

Prvi gol je viđen u 71. minuti. Mrežu gostiju iz Birminghama je sjajnim golom glavom pogodio Davies za prednost od 1:0.

Devet minuta kasnije putnik u naredno kolo je bio poznat. Još jednu lijepu akciju domaćeg tima završava Son Heung-Min za konačan rezultat susreta od 2:0.