Spektakl u Villarrealu: Domaći poveli, a onda Barca stigla do preokreta magijom Griezmanna

Gosti vode sa 2:1

Endin Čaušević

Fudbaleri Barcelone igraju trenutno u gostima protiv Villarreala utakmicu 32. kola španske La Lige.

Nakon pola sata utakmice na stadionu De la Ceramica vidjeli smo zaista odličan fudbal i tri gola, a Barcelona ima prednost od 2:1.

Sve je počelo u 16. minuti kada je Frenkie de Jong promašio nevjerovatnu priliku za gostujući tim, te će to sigurno ući u konkurenciju za promašaj sezone.

Kazna za ovaj promašaj stigla je samo desetak minuta kasnije kada je Žuta podmornica povela sa 1:0.

Torres šalje odličnu loptu za Chukwuezea, Jordi Alba se okliznuo zbog čega je igrač Villarreala izašao sam ispred Ter Stegena, zaobišao ga je i pogodio mrežu za 1:0.

Pogodak Žute podmornice za 1:0 iz 27. minute utakmice možete pogledati OVDJE.

Međutim, već u narednom napadu Barcelona je uspjela da izjednači na 1:1 i ekspresno se vrati u utakmicu.

Mingueza je odlično pronašao Griezmanna koji je postigao prekrasan gol i poravnao na 1:1. Majstorski pogodak Francuza možete pogledati na OVOM linku.

Nakon postignutog gola Barcelona je se u potpunosti vratila u meč, dok su igrači Villarreala izgledali uzdrmano.

To se najbolje vidjelo u 35. minuti. Jedan od igrača domaćih pravi nevjerovatnu grešku i daje loptu u noge Griezmannu koji to itekako koristi i pogađa za 2:1 i preokret Barcelone.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Drugi pogodak Griezmanna na ovoj utakmici pogledajte OVDJE.

Podsjećamo, Barceloni je danas pobjeda jedino što žele kako bi ostali u borbi za titulu. Njima je potrebno da pobijede u svakom meču do kraja sezone što im garantuje titulu prvaka Španije.

Zaprati Barcelona, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Barcelona Moje Teme

Skopidoo
Ista situacija ko i diazu gdje nemu ponistavaju gol a ovdje priznaju pu ****m ti ovakav var i utakmice