Višća asistirao za vodeći gol Basaksehira, ali Milošević golom 'ukrao' slavlje domaćim navijačima
Milošević je postigao gol za 1:1 i donio svom timu bod

Dobri nastupi bh. igrača

S. Pašalić

Nogometaši Basaksehira su danas u okviru 15. kola turske Super Lig na svom terenu odigrali samo 1:1 protiv Konyaspora.

Domaći su željeli upisati nova tri boda protiv tima koji se nalazi u donjem dijelu tabele kako bi zadržali korak za vodećim Sivassporom, ali je sada zaostatak porastao na šest bodova.

Basaksehir je stigao prvi do vodstva kada je na asistenciju Edina Višće u 26. minuti Ponck pogodio za 1:0.

Nakon toga su domaći više napadali, ali nisu uspjeli postići drugi gol i to im se osvetilo u 63. minuti kada je Deni Milošević glavom postigao gol za 1:1, a ispostavilo se da je to bio i konačan rezultat.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Riad Bajić, Amir Hadžiahmetović i Marin Aničić su također igrali za Konyaspor u ovom meču.

U drugoj utakmici koja se igrala danas, Denzilispor je nakon preokreta slavio protiv Trabzonspora u gostima sa 2:1.