Višći 21 minut u trijumfu Istanbula nad Trabzonsporom

16. kolo turske Superlige

Završena su prva dva današnja susreta 16. kola turske SuperligeEkipa Istanbul B.B.-a, našeg Edina Višće, slavila je na svom terenu protiv Trabzonspora sa 2:1.

Naš internacionalac je susretu počeo sa klupe, a u igru je ušao u 69. minuti umjesto Toma.

Na prvi pogodak na susretu čekalo se do 39. minute kada je Henrique doveo goste u vodstvo od 0:1. Sa ovim rezultatom se otišlo i na odmor, a u nastavku susreta, domaća ekipa je napravila rezultatski preokret.

U 50. minuti Eksioglu je poravnao na 1:1, a sedam minuta kasnije, Webo je pogodio za konačnih 2:1.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Karabukspor je na svom terenu sa minimalnih 1:0 savladao Sivasspor, a jedini gola na utakmici postigao je Shelton na asistenciju Hamrouna u 19. minuti.