Vranješ i saigrači preko Olympiakosa do finala

Kup Grčke

Iako je poražen s 1:0 od Olympiakosa, AEK je uspio da se plasira u finale Kupa Grčke.

AEK je u Pireju slavio s 2:1, večeras je na svom stadionu poražen s 1:0, ali zbog gola više u gostima ide u finale.

U jednoj paklenoj utakmici, sa očekivano dosta startova i žutih kartona, gosti su poveli u 82. minuti golom Romaa.

Činilo se da mogu i do prolaska u finale, no nisu uspjeli doći do 2:0, a u nadoknadi su isključeni Anestis kod domaćih i Da Costa kod gostiju.

Bh. reprezentativac Ognjen Vranješ igrao je 90 minuta za AEK, te je u 22. minuti dobio žuti karton. U finalu AEK igra protiv Panathinaikosa i PAOK-a (2:0 prva utakmica).