Nestvaran gol, nestanak struje i ozbiljan problem za čuvenog Ranierija

Trijumf Norwicha protiv Watforda

Norwich je u prvom duelu 23. kola engleskog Premiershipa savladao kao gost Watford na Vicarage Roadu s 3:0.

Duel timova koji se bore za opstanak donio je tri ogromna boda za Kanarince koji su pobjedom izašli iz zone ispadanja, a Watford kojeg predvodi Claudio Ranieri našao se u nezavidnom položaju.

Sva tri pogotka u ovom meču postignuta su u drugom poluvremenu, a dva puta je zabio sjajni Amerikanac Joshua Sargent.

Gol iz 51. minute nešto je o čemu će se pričati. Sargent je petom uspio iz teške pozicije zabiti gol i dovesti svoj tim u prednost od 1:0.

Zatim je utakmica prekinuta na nekoliko minuta zbog nestanka električne energije na jednom od semafora.

Odmah nakon što je meč nastavljen Watford stiže i do drugog gola. Ponovo zabija Sargent za 2:0.

Domaći četiri minute kasnije ostaju s igračem manje. Mike Dean isključio je Emmanuela Dennisa.

Norwich je do kraja meča postigao i treći gol. U drugoj od 15 minuta nadoknade vlastitu mrežu pogađa Juraj Kucka za konačnih 3:0.