Nekadašnji trener Arsenala

Wenger: Vratit ću se 2019. godine, volio bih da to ne bude Premiership

Nekadašnji trener Arsenala Arsene Wenger jasno je poručio da će se trenerskom poslu vratiti 2019. godine.

Wenger se nakon odlaska iz Arsenala povezivao sa brojnim klubovima širom Evrope, a posljednji u nizu bio je italijanski gigant Milan.

Rossoneri se nalaze u velikoj rezultatskoj krizi, a tim povodom je Sky Sport ostvario kontakt sa francuskim trenerom kako bi čuo koliko ima istine u glasinama da Wenger dolazi na San Siro.

"Trenerskom poslu se vraćam 2019. godine. U ovom trenutku uživam u odmoru i pratim dosta utakmica. Živim u Londonu gdje imam dosta lijepih uspomena i naravno da mi nedostaju. Rekao sam mnogo puta do sada da je možda najbolje da ne preuzimam neku englesku ekipu jer sam ovdje radio godinama i volio bih se vidjeti negdje drugdje", rekao je Wenger i nastavio:

Potražite više informacija na temu Premier league:

"Ali, u ovom trenutku vam ne mogu reći ništa oko budućnosti jer ne znam ništa. Ne znam gdje ću završiti. Negdje sigurno hoću, ali ne znam gdje", poručio je Francuz.

Osim sa Milanom, Wenger se povezivao sa preuzimanjem PSG-a, Bayern Minhena i Real Madrida.

Top Komentari

Alkma
Pa jeli dosta miliona moj wenger idi prozivi malo zivota bez stresa uzivaj bolan
4 1

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi