Werner briljira na oproštajnoj utakmici, da li navijači Chelseaja ovo gledaju?

Do kraja profesionalan i ubitačan

Sjajni njemački reprezentativac Timo Werner oprašta se danas od Leipziga.

Leipzig u posljednjem kolu Bundeslige gostuje Augsburgu i vodi nakon 28 minuta igre s 1:0.

Gol je postigao Werner, koji prelazi nakon ovog meča u Chelsea, a navijači londonskog kluba i danas uživaju u njegovim golovima. U 28. minuti ga je Haidara proigrao, Werner sjajno pobjegao, prošao pored golmana i lijepo pogodio.

Ovo je Werneru 27. pogodak u 34. meču u Bundesligi i efikasniji od njega samo je Bayernov Robert Lewandowski sa 33 pogotka.