Bilić odahnuo

West Hamu se napokon vraća Payet

Najbolji fudbaler West Hama Dimitri Payet konačno će zaigrati za Čekićare.

Francuski reprezentativac se oporavio i očekuje se da bude u prvoj postavi kada se West Ham u subotu bude sastajao sa Watfordom.

"Nedostaje nam Payet, jer kad on igra, daje nam nešto više. Očekujem da će biti spreman da započne utakmicu", rekao je menadžer West Hama Slaven Bilić.

Potražite više informacija na temu Premier league:

Payet je u ovoj sezoni nastupio tek u prvom kolu protiv Chelseaja kada je ušao sa klupe za rezerve.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi