Wolfsberger izbacio Rapid, igrao i Grahovac

OFB Kup, četvrtfinale

Fudbaleri Wolfsbergera uspjeli su u četvrtfinalu austrijskog OFB Kupa savladati Rapid i izboriti prolaz u naredni krug takmičenja.

Tim iz Beča poražen je rezultatom 2:1, a domaći Wolfsberger pitanje pobjednika riješio je već nakon pola sata igre.

Mrežu Rapida prvo je pogodio Kerhe u 25. minuti, da bi tri minute kasnije Wernitznig udvostručio prednost. Utješni pogodak za Rapid u 90. minuti susreta postigao je Schobesberger.

Bh. internacionalac Srđan Grahovac igrao je od samog početka susreta, a na terenu se zadržao sve do 76. minute.