Bio je ljut kao ris i napao protivničkog fudbalera: "Zašto tako ne igraš za klub?"

Zanimljiva scena

H. Zilić

U drugom kolu Lige nacija Nizozemska je u sjajnom meču savladala Vels sa 1:2.

Povele su Oranje sa 0:1 golom Koppmeinersa, a poravnanje Velšanima donosi Norrington-Davies golom u drugoj minuti sudijske nadoknade. Za trijumf Nizozemaca pogađa Weghorst golom u četvrtoj minuti nadoknade.

Napaač Burnley Wout Weghorst postigao je pobjedonosni pogodak, a nakon toga je imao je obračun sa Conorom Robertsom.

Nakon meča Roberts je otkrio novinarima da je pitao Weghorsta "Zašto tako nije igrao u Burnleyu?", a ta situacija postala je hit na društvenim mrežama.

Neki misle da je sve bila zezancija, ali facijalna ekspresija velškog reprezentativca ipak otkriva da nije tako.