Zaradio stravičnu povredu, ali je imao poruku za svog saigrača: Tvoja glava je napravljena od betona

Igrač Cardiffa je na kraju dobro prošao

U okviru 25. kola engleskog Championshipa Sheffield Wed je danas dočekao Cardiff, a gosti su slavili sa 2:1.

Bennett i Hoilett su imali žestok sudar glavama

Sva tri gola su viđena u ranoj fazi utakmice, a Cardiff je u 8. minuti vodio već sa 2:0 nakon što su Glatzel i Hoilett bili strijelci, dok je Sheffield u 18. minuti smanjio preko Leesa i rezultat se do kraja nije promijenio.

Ipak, ovaj meč je obilježila stravična povreda oka igrača gostiju Joea Bennetta koji se sudario sa svojim saigračem Juniorom Hoilettom.

Bennett je izvukao deblji kraj nakon ovog sudara glavama i morao je napustiti teren na nosilima u 36. minuti utakmice.

On se nakon meča ipak oglasio na društvenim mrežama i pokazao kako njegovo oko izgleda i usput se našalio, te je rekao kako je glava njegovog saigrača napravljena od betona, ali je istakao da nije došlo do frakture i čestitao je na kraju svom timu na pobjedi.