16

Komentari (16)

2.Mario
Sarajevo pada uvijek na lošoj selekciji igrača.Sad su doveli onog Cipranina kaže navijač Sarajeva strašan igrač,reprezentativac.Čega?Nije po transfetmarktu ni među 30 reprezentativaca u zemlji koja je zadnjoj LN osvojila 1bod.Takvi bez njega decenijama imaju negativan skor.A sa njim ni bod nebi mogli uzeti niti bi taj dominirao na svom otoku.A u Europi??Za hvalisave navijače Sarajeva je Messi ili Ronaldo.Takvi napadaju Mirvića a gore su štetočine od njega.Željo ima drugi problem.To je klub iz naroda nikad UDBAŠKI nije bio za razliku od ostalih koji su to obilato bili i naplatili od onog režima.Pa im je naplata došla u ovoj državi kad su svi završili u 1.LF osim Sarajeva koje ipak renomirano ime.I opet režimski klub iz vašeg naroda.A Željo to opet kao i u prošloj državi nije.E tu je problem ali i respekt nas Hrvata iz BiH koji Želju stavljamo na jednu stranu a sve ostale vaše klubove na drugu stranu.Ne samo što imamo najbolje odnose sa vama nego što Želju i svojatamo.Poznato je da su vaš klub osnovali 1922 među ostalim i Hrvati željezničari koji su došli iz Hercegovine.U drugim klubovima mi nemamo tu poveznicu.Sami morate naći nekog tajkuna koji će vam ući u klub.Nitko vam ga drugi neće donijeti.A što se tiče Mamića njemu HDZ i Čović neda nigdje u BiH da uđe u klub jer je bjegunac pravosuđu RH koje ga je osudilo.A ne Šulenta koji je sitan igrač.Samo neznam dokle će to tako ići ne mislim još dugo.Jer je Zrinjski došao do zida sa ovakvim ustrojem kluba a novca je sve manje.
Viveros
Pa zelju spasava rezim da se ne ugasi,proguglas malo ljudi javno napisali dovoljno je da ukucas “5 do 12” sve tu je jasno,rezim mu stadion napravio koji je i poklon zelji od rezima jer je to stadion bio od udruzenja,a da ne pricam koliko se lize i dize ruke rezimu,pa ko mu oprasta dugove nego rezim da mu nije rezima dosli bi na grane celika ako ne i gore,pricas tu neke nebuloze ne sve al vecinu gluposti !
plemic
bruka i sramota ss.ba. počele su priče tipa: jedan neimenovani visoki europski dužnosnik je izjavio ... i tako dalje i tako dalje. naslušao sam se takvih vijesti u ratu sa ratnog radio mostara.
user1676648256
Sta misliš kako mezi onaj nepismeni košarkaš al on kad priča ma kakav Tramp Konakovic a ukrade Bogu nogu a veze čovjek nema o politic I svi ostali nebitna vjera nacija
user1676648256
Kriminal ti je sve političari svi naši su veći lopovi od mamica reci jel griješim
user1676370670
Hajde u Zelju..Udji bez marke...Sa ovim uhl****ma godinama nazadujemo...
user1675926959
user670 tada nebi novu godinu dočekali.A probao je..
Viveros
Moj Zdravko znamo mi to al kako ces uzeti njih od REZIMA jer taj isti rezim izvlaci pare i pere ih kroz novopeceni klub iz Mostara !
Frane
Pa Mamić ti je htio na neki način sudjelovati u radu Zrinjskog, ali mu nije dao Šulenta prije svih.
user1676648256
Moj maminjo ovi kradu ne daju ništa A ti kao lopov i bjegunac ti si gospodin ovi novinarcici sto su škole završili u novom Travniku i širokom pišu nesto o Mamićiu
user1745871414
Djesi katolice
user1743790335
Mamić i treba da ode kod svojih Hrvata u Mostara, ali i pored toga Zrinjski kao predstavnik malobrojnih Hrvata u BiH daleko najjači i najuspješniji poslijeratni tim i oni treba da budu uzor svima u državi. Umjesto da mi Bošnjaci kao najmnogobrojniji narod (50 ili 55% u BiH) dominiramo tvoje Sarajevo na čelu sa pajserom Mirvićem bruka glavni grad i narod, a Željo se bruka sa time da ne mogu naći jačeg sponzora da nas pogura , Velež isto slabo, a o Čeliku i Slobodi da ne pričam. Zrinjski treba veličati i ustati kad se pomene to ime.
Mrsss
Cuj pere pare kroz klub a bas me zanima jel u klubu za koji ti navijas jel se paru pare il je samo poso iz ljubavi prema nogometu
Mrsss
Ajde pametnjakovicu kad vec pises novopeceni klub iz Mostara provjeri koje je godine osnovan pa nam javi.Da tako nesto napises moras imat mrznju prema nekom klubu
Viveros
Osnovan 1994 godine i tako postao REZIMSKI prije toga niko nije znao za njega odskakutaj ! Vi za njrga navijate iz mrznje prema nama djedovi ocevi vam navijaju za Velez vi ne znate malo za dinamo,hajduk pa malo za novopeceni !
Adrian
Kad kriminal dobiva pažnju na sportskom portalu, šta dalje reći.
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.