Zec matirao Šehića, Gabala ispustila pobjedu

Remi u derbiju

Veliki derbi 18. kola azerbejdžanskog prvenstva odigrali su danas Qarabag i Gabala naših Ibrahima Šehića i Ermina Zeca. Na kraju pobjednika nije bilo (1:1), a Zec je u ovom susretu postigao gol.

Dobro je Gabala ušla u meč. Igrala se četvrta minuta kada je Ermin Zec iskoristio sjajno ubacivanje, te je matirao Šehića za prednost gostiju od 1:0.

Sve do samog finiša Gabala je imala prednost, ali je potom Qarabag uspio da dođe do izjednačenja. Ismayilov je u 79. minuti pogodio za konačan rezultat susreta od 1:1.

Tim Ibrahima Šehića je trenutno na prvom mjestu sa 38 bodova, dok je Gabala treća sa 10 bodova manje.