Zecu 58 minuta u remiju Gabale i Panate, Salzburg razočarao

Play-off Evropske lige

Odigrane su prve utakmice play-offa Evropske lige.

Astra je u sjajnoj utakmici bila bolja od AZ Alkmaara. Gosti su vodili sa 2:0 u Rumuniji, pogcima Henriksena i Janssea, ali već do poluvremena bilo je - 3:2!

U 25. minuti Boldrin pogađa za 2:1, Alibec u 41. minuti za 1:1, da bi pobjedu Astri donio Dandea u finišu prvog dijela.

Zanimljivo da više nije bilo pogodaka u nastavku, pa Astra s golom prednosti odlazi u Holandiju na revanš.

Ermin Zec, bh. reprezentativac, igrao je 58 minuta u remiju Gabale i Panathinaikosa (0:0).

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

Smajil Pljevljak nije dobio šansu u porazu Salburga u Minsku. Austrijanci su poraženi  2:0. Rassadkin i Adamović su donijeli dobru zalihu Bjelorusima.