Željo bolji od Mladosti

Premijer liga za pionire

Edmir Škorić, foto: T. Hebib

Pioniri Željezničara danas su u okviru 10. kola Premijer omladinske lige BiH pobijedili Mladost s 2:1.

Ovo je bila deveta pobjeda za Željezničar, koji se s 27 bodova zadržao na drugom mjestu, te se vodećem Sarajevu ponovo primakao na bod zaostatka.

Što se Mladosti tiče, nalazi se na preptosljednjem mjestu na tabeli sa osam bodova.

Na prvi pogodak čekalo se tek 60-ak sekundi, pošto je Hamza Jaganjac savladao gostujućeg golmana, a u 20. minuti je za 2:0 strijelac bio Riad Mašala.

Utješni pogodak za Kakanjce postigao je Irfan Hrustanović u 41. minuti i to je uejdno bio posljednji pogodak na meču.

Željezničar - Mladost 2:1

Željezničar: Salihović, Durić, Otajagić, Kobašević, Kočević, Jaganjac, Mašala, Serdarević, Karišik, Martinović, Gjuraj.

Potražite više informacija na temu Premijer omladinska liga BiH U-15:

Mladost: Mušija, Duraković, Mušinbegović, Goga, Hadžalić, Polovina, Šljivo, Berbić, Ad. Šljivo, Hrustanović, Bajtarević.