Podsjetio na očeve najbolje dane

Zidaneov sin oduševio majstorijom u meču portugalskog šampionata

Edmir Škorić

Dvadesetčetverogodišnji Enzo Zidane, sin Realovog trenera Zinedinea Zidanea, postigao je spektakularan gol za portugalski Aves.

Aves je gostovao Rio Aveu u trećem kolu portugalskog prvenstva u petak navečer i izgubio je s 5:1, a utješni gol za nemoćne goste postigao je momak čiji otac je jedno od najznačajnijih imena u nogometnoj povijesti.

Enzo je bio u Madridu, no nije se uspio izboriti za nešto više od rezervi, pa je primoran da sreću traži u portugalskom osrednjem klubu, ali pogotka koji je jučer postigao ne bi se postidio ni sam Zinedine Zidane.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi