Zrinjski pregazio Željezničar na Grbavici

Juniorska Premijer liga

Juniori Zrinjskog razbili su u 23. kolu Premijer lige BiH na Grbavici ekipu Željezničara. Plemići su na kraju slavili uvjerljivu pobjedu rezultatom 0:3.

Mostarski tim je potpuno iskoristio lošu utakmicu Plavih, a do vodstva su stigli u 35. minuti kada Marko Džida pogađa za 0:1.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u drugih 45 minuta mreža domaćeg tima se još dva puta zatresla.

Zrinjski je u 53. minuti sa penala preko Edina Bibera došao do vodstva od 0:2, da bi tačku na ovaj meč stavio Leonardo Domgjonaj u 68. minuti meča za konačnih 0:3.

Ovom pobjedom Zrinjski je preskočio Željezničar na drugom mjestu tabele, a titulu je već osvojila ekipa Sarajeva.