Zrinjski remizirao u prvoj pripremnoj utakmici u Makarskoj
Plemići će u Hrvatskoj ostati do 26. januara, a odigrat će još najmaje jednu utakmicu

Bez pobjednika sa Solinom

Nogometaši Zrinjskog danas su remizirali sa ekipom Solin (1:1) na pripremama u Makarskoj.

Aktuelni prvak BiH odigrao je prvu pripremnu utakmicu na pripremama u Hrvatskoj, a u okršaju sa tamošnjim drugoligašem nije bilo pobjednika.

Plemići su poveli golom Emana Markovića u 60. minuti, ali je Solin izjednačio preko Ivana Krajine u 74. minuti.

Za Zrinjski su od prve minute igrali: Kolak - Galić, Gojković, Barišić, Stojkić - Rustemović, Čirjak - Filipović, Šovšić, Hajdarević - Bekić

U drugom dijelu su nastupali: Kolak (60' Šutalo) - Kadušić, Krešić, Rodin, Rugašević - Hairlahović, Miketek - Marković, Bekrić, Stanić - Mašić

Trener Blaž Slišković je u Makarsku poveo 29 igrača. U Makarskoj će Zrinjski boraviti do 26. januara.

Zaprati HŠK Zrinjski, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: