Žuta podmornica za 20 minuta razbila Real Sociedad

Villarreal sjajan

Fudbaleri Villarreala pobijedili su u 21. kolu La Lige na svom terenu ekipu Real Sociedada rezultatom 4:2.

Posao u ovom meču Žuta podmornica je završila već nakon 20 minuta igre. Krenuli su zaista žestoko i postigli su tri gola između 5. i 20. minute.

Počelo je sve golom Ruiza u petoj minuti, a zatim su pogađali Fornals i Bacca za uvjerljivu prednost od 3:0.

Real Sociedad se vratio u 24. minuti. Llorente je pogodio za 3:1, no sve sumnje oko pobjednika definitivno su otklonjene deset minuta kasnije kada je Castillejo pogodio za prednost od 4:1.

U nastavku je postignut samo jedan gol. Willian Jose je u 58. minuti postavio konačan rezultat susreta od 4:2.