Zvijezda 09 slavila protiv Orašja

Golovima Tripkovića i Danilovića

U okviru priprema za drugi dio sezone danas su prijateljski meč odigrali Zvijezda 09 i Orašje.

Susret odigran u Etno selu Stanišići na kraju je završen rezultatom 3:1 u korist Zvijezde 09, a pitanje pobjednika tim iz Bijeljine je riješio već u prvom poluvremenu.

Prednost Zvijezdi 09 je donio Stefan Tripković u 14. minuti, isti igrač je u 10 minuta kasnije udvostručio prednost, da bi potom novajlija Ilija Danilović u nadoknadi prvog poluvremena povisio na 3:0.

Do kraja utakmice gosti iz Orašja su uspjeli doći do utješnog pogotka za konačnih 3:1.