Zvijezda nemoćna u Orašju

Prva liga FBiH, 26. kolo

Orašje je u 26. kolu Prve lige pobijedlio Zvijezdu iz Gradačca rezultatom 2:0.

Već nakon 20-ak minuta igre bilo je jasno kako će Orašje doći do tri boda.

Poveli su domaći u petoj minuti. Mrežu Saliha Hinovića pogađa Antonio Vidović za prednost od 1:0.

Isti igrač je udvostručio prednost. Igrala se 25. minuta kada je Vidović ponovo precizan za sigurnih 2:0.

Do kraja prvog poluvremena viđena je dosta gruba igra. Golova nije bilo, te je ostalo 2:0 za Orašje.

Nastavak je ponudio ponovo mnogo bolju igru Orašja. Prilike su imali Vidović i Prgić, ali je Hinović spasio goste iz Gradačca.

Ostalo je 2:0 za domaće, a gosti su ovim porazom ostali bez vodeće pozicije na tabeli.