Bajramović ne može sam: Sparsi poraženi na Pecari

Liga 12

Košarkaši Širokog Brijega savladali su ekipu Sparsa rezultatom 71:63 u susretu 13. kola Lige 12.

Sparsi su nedavno u Kaknju doživjeli prvi poraz, a drugi su upisali na Pecari, što je ujedno prvi poraz ove ekipe od imenovanja Mensura Bajramovića na mjesto trenera.

Širokobriježani su imali plus četiri nakon prve dionice (17:13), na poluvremenu je bilo sedam poena prednosti (36:29).

I u nastavku domaći su uspjeli da sačuvaju vodstvo i da ostvare pobjedu. Do iste su ih predvodili Faber sa 13, Novačić  i Vranješ sa po 12 poena, te Kovačević sa 11 poena.

U timu Sparsa iskusni Bajramović ubacio je 26 poena uz devet skokova. Glogovac je dodao 15 poena uz osam skokova.