Koja je naša budala " dala sebi za pravo " da kaže , " nemojte Vi ( košarkaši) da idete već obezbjeđenim čarter letom" jer tobože tamo je proglašeno ratno stanje " ???? BUDALA koja je naše košarkaše i onako umorne " izigrala " i ako smo imali i malo šanse da ih iznenadimo tamo, sada nećemo sigurno , radi te BUDALE i IDIOTA, koji dade sebi za pravo da kaže " nemojte ići. 99% da ćemo izgubiti i ovu tekmu, na žalost. Sretno momci i da vas Bog čuva.
Te budale su Teletovic i Colan,koji glume da su pokupili svu pamet svijeta,a ustvari su dva idiota,koji su dosli na visoke pozicije saveza samo iz licnih interesa.
pa vidi drug predsjednik saveza je Teletović logično bi bilo da je njegova zadnja mada ovog Colana cobana uvijek guraju u prvi plan a lik je malo reci nesposoban pozdrav za saborca sa portala :D