Budućnost nakon drame stigla do nove pobjede

ABA liga

Velika drama viđena je u meču Mega Leksa i Budućnosti, a gosti su na kraju slavili novu pobjed.

Budućnost je u derbiju 16. kola ABA lige rezultatom 83:81 savladala domaću Megu, u jednj nevjerovatnoj utakmici.

Mega je dobila prvu četvrtinu sa 22:14, druga dionica pripala je Budućnosti, koja se malo uspjela vratiti u meč.

Perfektna igra u trećoj četvrtini je Podgoričanima donijela pet poena prednosti na kraju iste (63:58), ali se Mega vratila i u finišu je imala pet poena prednosti. U velikoj drami u posljednjih 40ak sekundi  Budućnost ipak stiže do pobjede.

Marić je predvodio goste sa 18 poena, dok su kod domaćih sjajni bili Francuz Luwawu-Cabarrot sa 20 i Jaramaz sa 18 poena.