Cedevita srušila istanbulskog velikana

Euroliga, 4. kolo

Košarkaši Cedevite pobijedili su večeras u Zagrebu Anadolu Efes (84:80) u susretu 4. kola grupe E Eurolige.

Odličan meč odigrao je zagrebački tim i na kraju je slavio zasluženu pobjedu.

Cedevita je bolje ušla u meč. Vodili su od tijekom kompletne prve dionice, koju su dobili 24:20, ali su gosti uzvratili u drugoj dionici.

Efes je za nijansu bio bolji tim u drugoj četvrtini, pa se na odmor otišlo neriješenim rezultatom, 47:47.

Treća četvrtina je bila presudna u ovom duelu. Domaći tim ovaj dio igre dobija (18:12), a iako je istanbulski velikan uspio u jednom trenutku da preuzme vodstvo, Cedevita na kraju stiže do pobjede.

Do trijumfa su domaći tim vodili Miro Bilan i Marko Arapović sa po 16 poena, Nemanja Gordić je ubacio četiri, dok Džanan Musa nije igrao.