Crvena zvezda se poigrala sa Valenciom

Sigurna pobjeda na domaćem terenu

Esmer Oštraković

Košarkaši Crvene zvezde odigrali su sjajan meč na domaćem terenu u okviru 24. kola Eurolige, te su sasvim zasluženo ostvarili pobjedu protiv Valencie. Konačan rezultat bio je 82:64.

Domaći tim bio je favorit na ovom susretu, ali su nešto sporije ušli u samu utakmicu.

Nakon prvog perioda igre viđeno je jako malo poena, a prednost su imali gosti iz Španije. Na semaforu je bilo 12:11.

Ipak, domaći tim je odigrao sjajnu drugu četvrtinu, a to je značilo da na odmor idu sa sigurnim vodstvom.

Rezultat na poluvremenu bio je 39:30 u korist domaćeg tima koji je nastavio sa sjajnom igrom i u trećoj dionici.

Nisu košarkaši Crvene zvezde dopustili da se gosti rezultatski vrate u utakmicu ni u ovom periodu igre.

Potražite više informacija na temu Euroleague:

U posljednju četvrtinu ušlo se sa vodstvom domaćeg tima, a sa sjajnom igrom Crvena zvezda nastavlja i u zadnjoj četvrtini.

Sve to bilo je dovoljno za sigurnu pobjedu od 82:64.