CSKA nastavlja  da "melje" protivnike

4. kolo VTB Lige

CSKA nastavlja da "melje" protivnike

E. Dindić

CSKA Moskva nastavlja sa pobjedama u VTB Ligi. U večerašnjem susretu bili su bolji od Kaleva rezultatom 102:75.

Od prvog perioda vidjelo se da će ovo biti igra mačke i miša. Na poluvremenu tim iz Moskve imao je već dvocifrenu prednost. Nakon 20 minuta susreta rezultat je glasio 54:38.

U nastavku samo se povećavala prednost do konačnih 102:75.

CSKA u ovom susretu predvodio je Hunter sa 19 poena dok je Clyburn dodao 17. Kod gostiju bolji od ostalih u ovom susretu bili su Almeida sa 18 i Joesaar sa 13 poena.

Ovo je bila četvrta pobjeda CSKA iz isto toliko susreta, te su uz Khimki jedina neporažena ekipa.