Čudesni Langford pobijedio Fenerbahče

Unics slavio u Istanbulu

Košarkaši Fenerbahčea poraženi su od Unics iz Kazana 81:73 u susretu 5. kola Eurolige.

Predvođeni sjajnim Keithom Langfordom gosti su vodili većim dijelom utakmice i na kraju su zasluženo slavili pobjedu

Langford je bio nezaustavljiv. Na poluvremenu je ruski tim imao četiri poena prednosti (43:39), a prednost su održavali i tijekom treće dionice.

Ipak, Fener je dodatno uspio smanjiti zaostatak i u posljednjih 10 minuta se ušlo sa poenom prednosti u korsit gostiju, 63:62.

Bobby Dixon je u posljednjoj dionici odveo Fener na plus šest, ali su domaći potom potpuno stali. Iskoristio je to Langford koji je natrpao koš domaćeg tima i Unics je na kraju stigao do trijumfa.