HEO blistao protiv Drine

Meč 20. kola

D. Vejo
Teme:

Košarkaši HEO savladali su večeras na svom parketu u Bileći ekipu Drine Birač rezultatom 99:57.

Bilećani su sjajno otvorili meč. Već u prvom poluvremenu stekli su pozamašnu prednost koju su čuvali do samog kraja meča.

U drugom poluvremenu viđen je isti scenario, ponovo domaćini igraju svoju igru. Šutevi sa distance kao i oni sa poludistance krasili su pored dobrog napada i odbrane, igru domaćina. HEO je u posljednjih nekoliko kola ušao u pobjednički niz.

Do kraja Prve muške lige ostala su još tri kola, a Bilećani se nakon ove pobjede nalaze na petoj poziciji na tabeli.