Bh. košarkašice upisale drugi poraz od Hrvatske, presudila loša igra u četvrtoj četvrtini

Pripremna utakmica

Haris Zilić

Bh. košarkašice su doživjele i drugi poraz od Hrvatske u okviru priprema za Eurobasket.

U drugoj kontrolnoj utakmici Hrvatska je slavila sa 76:75, dok su jučer bile bolje sa 77:72.

Današnja utakmica je donijela puno bolju igru naše selekcije, koju je koštala posljednja četvrtina. Četvrti period Hrvatska je dobila sa 28:14 i to je presudilo.

U našoj seleckiji Gajić je imala double-double učinak od 14 poena i čak 21 skok, Hurt je postigla također 14 poena.

U redovima Hrvatske raspucana je bila Tadić sa 27 poena i dvije asistencije, Slonjsak je pratila sa 16 poena i četiri skoka.

user1597698961
Steta ,s +13 usle u zadnju cetvrtiny,pa imale i vodtvo 75 70,i poraz 76 75
3 0
Husrefbeg22
Nebitno. Ovo su pripremne utakmice i rezultat je nevazan. Kada bude potrebno bice i pobjeda. Nase kosarkasice nas nece razocarati kad bude najvaznije!