Kakanj nakon produžetka slavio u Mostaru

Pobijedili Zrinjski

Košarkaši Kaknja pobijedili su na gostovanju u Mostaru Zrinjski nakon produžetka rezultatom 88:83.

Dosta uzbudljiv meč igrao se u Mostaru, a na kraju je pobjednik odlučen u dodatnih pet minuta.

Većim dijelom utakmice rezultat je bio izjednačen. Oba tima su imala najviše šest poena prednosti, da bi u samom finišu Knežević pogodio bacanja za odlazak u produžetke, 70:70.

Dodatnih pet minuta pripalo je gostima. Uspjeli su da prelome meč u svoju korist i na kraju su stili do pobjede, treće u sezoni.

Do trijumfa ih je vodio Vojin Svilar sa 23 poena, Palavra je dodao 20, a Obrad Tomić je imao 18 poena i čak 19 skokova.

Draško Knežević je na drugoj strani ubacio 32 poena.