FK Sarajevo čuva Soldu za Zrinjski hahaha, dok mi hladno s Barišićem koji dobija treću žuti, pokazatelj kako ko smatra koga, nama samo jedna utakmica u nizu, njima prvenstvo
Nemamo mi Vicu godinama da nam cuva ledja,moramo se boriti kako znamo i umijemo.Vi vec hladite sampanjac to se zna,mjenjate se sa Borcem na vrhu,sad ste opet vi na redu.
Šta bola pričaš da mi imamo Vicu ne bi Barišić dobio treći žuti. Čuj mijenjate se s borcem na vrhu pa majstore ti kao da ljudi nisu gledali kad smo brisali pod sa svima vama, prošle godine da nema Vice mi bi osvojili, jedini klub koji je pod svim savezima i vlastima(i kad Hrvata u vlasti na državnoj razini nije bilo)
Bogilovicu, potreban je minimum pismenosti za biti novinar. Hajde procitaj sto si ovdje napiaao pa pokusaj shvatiti gdje si falio:
"Delalić je pogodio oba bacanja, te tako na posljednjih nekoliko sekundi pred kraj susreta dao prednost Bosni od dva poena razlike.
Do kraja je ostalo 41 sekunda, a Široki je imao priliku ili da izjednači, ili da utakmicu pošalje u produžetak."
Ili ovdje:
"Šest sekundi je ostalo do kraja Bosna je imala napad i prednost od 86:85. Loptu je ubacio Delalić, a već sekundu nakon ubačaja fauliran je Đoko Šalić.
Pritisak je urodio plodom na centra Bosne, koji je promašio oba slobodna bacanja. Široki je do produžetka pokušao doći preko Stronga, ali je njegovo polaganje završilo van obruča."
Jedan poen razlike za Bosnu.. Pa ako je Strong isao na polaganje, onda je Siroki samo mogao pobijediti, a ne doci do produzetaka. Ili ne znas pravila u kosarci ili si nepismen ili oba dvoje.
Jesi li inace bas toliko glup kao danas ili ipak nesto manje? Ili si Bogilovic licno? Procitaj jos jednom ovo sto sam kopirao sa clanka. I jos jednom . I opet procitaj. Covjek ili ne zna kosarkaska pravila ili je nepismwn.. Ili oboje. Ako wkima A ima pred sam kraj prednost od jednog poena, a ekipa B ima zadnji napad u kojem njihov igrac ide na polaganje, ta utakmica nikakone moze uci u produzetke jer da je polaganje proslo, to bi bila 2 poena za ekipu B i dobili bi utakmicu. Jasno, magarac?