Drama u Orenburgu: Košarkašice gube na poluvremenu od Švicarske

Odlučujuća utakmica kvalifikacija

Haris Zilić

Ženska košarkaška reprezentacija BiH trenutno u Orenburgu u Rusiji igra utakmicu 5. kola kvalifikacija za Eurobasket protiv selekcije Švicarske.

Trijumf naše djevojke vodi na Eurobasket, a na poluvremenu Švicarska vodi rezultatom 32:29.

Švicarske su bile bolje u prvoj četvrtini, naše djevojke su se malo razbudile u drugoj, a prvo poluvrijeme je obilježio veliki promašenih šuteva od strane naših djevojaka.

Poluvrijeme je završeno vodstvom Švicarske rezultatom 32:29.

Očekuje nas dosta uzbuđenja u drugom poluvremenu, nakon kojeg ćemo, nadamo se slaviti plasman na Eurobasket.