4

Komentari (4)

eye of the tiger
Seronja i ovaj LeBron postao, Pa brate dragi niti si igrao sa njim a vala ni u Vijetnamu dijelio sobu pa da se pravis da to njemu predstavlja toliki sok.Vidio ga I druzili se svake prestupne zajedno
eye of the tiger
Ma ja za repku igraju inace od olimpijskih do olimpijskih ako i tada.Frajer vise kuka od zene koja je izgubila muza I dijete, ali eto njemu je najgore pa prwvi ove filmske scene izlazeci sa govorom koji su mu dali da procita, a on baca papir pred publikom I of srca drzi govor.
Valdore
@eye of the tiger Glup si
eye of the tiger
Kaze mi Valdore koji pise "TROTURAR" za "trotoar" hahahaha.Mora da ti je mama ponosna sto si zavrsio prva tri razreda osnovne jer je ti je to domet
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.