Lokomotiv poveo protiv Barcelone

Euroliga

Dosta uzbudljivo bilo je večeras u duelu Lokomotiva i Barcelone u Kubanu.

Lokomotiv je u jednoj zanimljivoj utakmici savladao Barcelonu sa 66:61 i tako je stigao do 1:0 u seriji četvrtfinala Eurolige.

Gosti su dobili prvu dionicu sa 19:17, a na poluvremenu su imali 33:27 vodstvo.

Rusi su se u drugom poluvremenu u potpunosti vratili u meč, da bi u zadnjoj dionici stigli i do preokreta.

Igralo se koš za koš, da bi u finišu domaći igrači ipak stigli do važne pobjede.

Potražite više informacija na temu Euroleague:

Randolph je vodio domaće do pobjede sa 17 poena, dok je Delaneyy dodao 11 poena. U gostujućem sastavu po 13 poena ubacili su Doellman i Ribas, a Abrines je dodao 10 poena.