Miami ponovo siguran

NBA liga, play-off

Ekipa Miamija slavila je još jednu pobjedu na domaćem parketu protiv Charlottea (115:103), pa je tako došla do vodstva od 2:0 u četvrtfinaloj seriji istočne konferencije.

Za razliku od prošlog meča Charlotte je ovaj put pružio snažana otpor u uvodnoj dionici (29:29), ali je kobna po njih bila druga četvrtina u kojoj je domaćin ubacio velika 43 poena (43:31).

U nastavku je viđena potpuno izjednačena borba, što je u potpunosti odgovaralo ekipi Miamija.

Dwyane Wade predvodio je domaćina sa 28 poena i 8 asistencija, dok je kod gostiju odskakao Kemba Walker sa 29 koševa i 5 skokova.