Milwaukee bolji od Indiane, skromno izdanje Teletovića

Samo tri poena

Košarkaši Milwakuee Bucksa su sinoć ostvarili pobjedu nad Indianom Pacers rezultatom 125:107.

Domaći su nakon prvog poluvremena vodili sa 63:57, a zatim su u nastavku iz minute u minutu povećavali svoju prednost te na kraju slavili prilično ubjedljivu pobjedu.

Naš reprezentativac Mirza Teletović nije bio pretjerano raspoložen na ovoj utakmici. Za nešto manje od 15 poena ubacio je tri poena, ali je i šutirao samo tri puta.

Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi bili su Antetokounmpo i Parker sa po 27 poena, dok je Indianu predvodio George sa 23.