Nenad Marković sa Gaziantepom očitao lekciju Kikanoviću i društvu

Uvjerljiv trijumf Gaziantepa

Košarkaši Gaziantepa su u 6. kolu turskog prvenstva savladali kao gosti Ormanspor rezultatom 59:83.

Tim Nenada Markovića odigrao je odličnu utakmicu. Od samog početka su kontrolisali igru, a razliku su povećavali iz napada u napad.

Na odmor se otišlo sa 12 poena prednosti (27:39), da bi u nastavku razlika konstantno rasla. Bilo je u jednom trenutku i plus 33, ali je Ormanspor uspio da spusti razliku na konačnih minus 24.

Haciyeva je predvodio goste do pobjede sa 17 poena, 16 je ubacio Crawford, dok je u poraženom sastavu jedini dvocifren bio Elmedin Kikanović.

Potražite više informacija na temu Super Ligi:

Bh. košarkaš je za 30 minuta na parketu ubacio 14 poena i uhvatio je sedam skokova.