Nurkić ne može sam: Da Celticsi šutiraju iz Bostona sve bi im ušlo

Izrešetai su Portland

Portland Trail Blazersi na poluvremenu gube od Boston Celticsa rezultatom 67:48.

Jako lošu odbranu igra Portland, ali i da je i nešto bolja, jednostavno Celticse ide šut i pogodii su sve što su pokušali.

Jedina svijetla tačka kod Trail Blazersa je Jusuf Nurkić. Do poluvremena je bh. centar ostvario učinak od 15 poena i šest skokova, ali mu je izostala podrška Lillarda, Anthonyja i McColluma.

Trail Blazerse ubija Jayson Tatum. Ubacio im je 21 poen, ali nestvaran je šut tima iz Bostona koji je na 56 posto, a trojke čak na 61 posto (11/18).

Portland u nastavku neće imati nikakve šanse ako Celticsi zadrže ovakav šut, a i ovako su na pragu poraza.