Očajna druga četvrtina Sparse koštala u Kaknju

Liga 6

Košarkaši Kaknja razbili su Sparse sa 80:66 u prvom kolu Lige 6.

Kakanjci, koji su završili na prvom mjestu Lige 12, dobro su otvorili Ligu 6. Pred svojim navijačima su bez većih problema savladali goste iz Sarajeva.

Sparsi su vodili 25:23 nakon prve dionice, ali ona nevjerovatna druga četvrtina i sve će vam biti jasno kada čujete rezultat iste - 20:2!

Dakle, samo dva poena su Sparsi ubacili za 10 minuta igre u drugoj četvrtini, a to je na kraju i presudilo.

U nastavku Sparsi više nisu smogli snage da se vrate i na kraju su upisali poraz od izabranika Josipa Pandže.