OKK Sloboda ubjedljivom pobjedom protiv HKK Široki izborio treću utakmicu
Na kraju domaća ekipa je ostvarila pobjedu, te je tako izborila i treću utakmicu.

Pobjeda domaćina

E. Oštraković

Odigrana je druga utakmica polufinala doigravanja za prvaka, a Sloboda je na svom terenu ostvarila pobjedu protiv Širokog Brijega rezultatom 82:72.

Široki je ostvario pobjedu u prvoj utakmici, te je ovom pobjedom Sloboda došla do poravnanja u seriji na 1:1 kojom je izborila treću utakmicu.

Sloboda je dominantno krenula u utakmicu a već nakon prvog poluvremena imali su jako dobro vodstvo od 43:31.

Gosti su se malo probudili u trećoj četvrtini, ali nisu uspjeli da ozbiljnije ugroze vodstvo Slobode.