Kukavički i jako ružan potez Patricka Beverleyja

Chris Paul ga izluđivao

Patrick Beverley teško podnosi poraze, a pokazao je to i sinoć.

U petoj utakmici finala Zapadne konferencije u NBA ligi Sunsi su na krilima Chrisa Paula slavili protiv Clippersa sa 130:103 u Staples Centru, pa su se plasirali u veliko finale.

Paul je ubacio 41 poen uz osam asistencija, a njegovu dominantnost teško je podnosio prgavi Beverley.

Nakon što ga je Paul "uništio", shvativši da nema povratka u zadnjoj četvrtini, šest minuta prije kraja, Beverley je gurnuo Paula s leđa i napravio je pravu gužvu na terenu.

Sunsi će u finalu igrati protiv Milwaukee Bucksa ili Atlante Hawksa. Trenutni rezultat serije je 2:2, a Bucksi su u noći s četvrtak na petak domaćini u petoj utakmici.