Philadelphia na gostovanju razbila Chicago, Brooklyn ostvario pobjedu protiv Bucksa
Philadelphia 76ersi ostvarili su pobjedu na gostovanju kod Chicago Bullsa i to sa ubjedljivih 20 razlike, a rezultat je bio 116:96.

Utakmice NBA lige

E. Oštraković

Sinoć su odigrane utakmice u najjačoj košarkaškoj ligi na svijetu.

Milwaukee Bucks su poraženi na svom terenu od Brooklyn Netsa rezultatom 133:128. Domaća ekipa odgrala je solidno prvo poluvrijeme, ali je već nakon prvog poluvremena imala zaostatak od pola koša razlike, a rezultat je bio 66:65.

Gosti su nastavili sa sjajnom igrom i u drugom poluvremenu, a to se posebno odnosi na treću četvrtinu koju su dobili sa 42:31, te su na kraju slavili pobjedu na gostovanju.

Goste je do pobjede predovdio J.J. Redick sa 23 ubačena poena, a nakon prve četvrtine imali su prednost od 57:49.U drugom poluvremenu su u potpunosti uništili domaću ekipu, te su na kraju upisali pobjedu od 116:96.

Virginija je u polufinalu playoffa NCAA ostvarila vrlo tijesnu pobjedu, od 63:62, te su se plasirali u finale. Iako su gubili nakon prvog poluvremena, uspjeli su da preokrenu stvari u svoju korist i na kraju upišu pobjedu.