Sigurna pobjeda Panathinaikosa

23. kolo grčkog šampionata

Panathinaikos je na domaćem terenu savladao ekipu Koroivosa rezultatom 88:76 u okviru 23. kola grčkog prvenstva.

Gosti su samo u prvoj četvrtini bili ravnopravan protivnik, pa su ovaj period igre dobili sa 19:18. U nastavku Atinjani su zaigrali onako kako se od njih očekuje te su sigurno priveli meč kraju.

Domaćina je do pobjede predvodio James Feldeine sa 25 poena, dok je kod gostiju bolji od ostalih bio Aleksandar Ćapin sa 22 koša.

Potražite više informacija na temu Basket League:

Nakon ove utakmice Panathinaikos se nalazi na prvom mjestu grčkog šampionata sa omjerom 22-1. Sa druge strane Koroivos je 12. sa 7 pobjeda i 16 poraza.