Skroman učinak Emira Sulejmanovića u porazu Breogana od Barcelone, Real slavio protiv Gran Canarije
Sulejmanović je postigao šest poena protiv svog bivšeg kluba

Bh. košarkaš se nije proslavio protiv svog bivšeg kluba

S. Pašalić

Barcelona je u 26. kolu ACB lige slavila protiv ekipe Breogana sa 92:75.

Domaći su dobro otvorili utakmicu i nakon prve četvrtine vodili sa 21:15. Ipak, Barcelona je u drugoj četvrtini stigla do preokreta i na poluvremenu vodila sa 46:38.

U nastavku je ta prednost samo rasla, a u jednom trenutku je iznosila i 25 poena razlike da bi na kraju konačni rezultat bio 92:75.

Bh. košarkaš Emir Sulejmanović je imao skroman učinak od 6 poena u ekipi Breogana.

Košarkaši Real Madrida su dosta teže stigli do pobjede u gostima kod Gran Canarije sa 77:71.

Potražite više informacija na temu ACB liga:

Gran Canaria je odigral dosta bolje prvo poluvrijeme te je na odmor otišla sa rezultatom 35:27 u svoju korist.

Real je tek krajem treće četvrtine stigao do preokreta i u posljednju četvrtinu otišao sa vodstvom 51:49. Gran Canaria se do kraja nije predavala i u jednom trenutku je ponovo imala vodstvo 63:61, ali je Real na kraju ipak slavio sa 77:71.

Zaprati BC Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: