Studenti razbili Plemiće u Skenderiji

Velika radost košarkaša Bosne nakon pobjede nad Zrinjskim

Košarkaši KK Bosna Royal su u 13. kolu Druge ABA lige slavili ubjedljivu pobjedu nad Zrinjskim rezultatom 80:59.

Nošeni odličnom podrškom sa tribina dvorane u Skenderiji, Studenti su furiozno otvorili susret. Pogađali su domaći iz svih pozicija, a na poluvrijeme su otišli rezultatom 50:32.

U drugom poluvremenu je košarkašima Bosne preostalo još da lagano privedu susret kraju. Oni su to i uradili, pa su slavili ubjedljivu pobjedu.

Bio je ovo drugi veliki trijumf Bosne u Skenderiji u samo tri dana, pa je po završetku utakmice sa Zrinjskim uslijedilo veliko slavlje navijača i stručnog štaba Studenata.