Virtus "potopio" Reggianu uz četiri poena Alibegovića

Italijansko košarkaško prvenstvo

H. Zilić

U 19. kolu košarkaškog prvenstva Italije, Virtus je kao gost "potopio" Reggianu sa 62:89.

Tim iz Bologne je odigrao fenomenalnu partiju i domaćinima nije dao ni mrvu šanse u ovoj utakmici.

Briljirao je Hunter u pobjedničkoj ekipi sa double-double učinkom od 20 poena i deset skokova, 14 poena je dodao Gamble. Naš Amar Alibegović je u ovom duelu imao nešto skromniju minutažu, ali za sedam minuta na terenu ubacio je četiri poena i skupio dva skoka.

Kod poražene Reggiane izdvojio se Rossi sa 14 poena, pet skokova i tri asistencije.